2014-08-04 | Konkurs \"Co mi w duszy gra\"

Ubiegłoroczna gala upłynęła pod znakiem wielkopolskich potraw oraz pysznych zdjęć konkursowych prezentowanych w Auli Uniwersyteckiej. Nagrody za smakowite fotki trafiły wówczas do Martyny Lulkiewicz, Magdaleny Kapitańczyk oraz Oliwii Lisiewicz. W tym roku także zapraszamy Was do uruchomienia wyobraźni i wzięcia w dłonie aparatów!

Konkurs "Co mi w duszy gra" potrwa do końca sierpnia. Waszym zadaniem będzie sfotografowanie miejsca lub sytuacji, która kojarzy się Wam z ulubioną melodią czy piosenką. Na pewno pamiętacie kołysankę z dzieciństwa, wakacyjny hit, który towarzyszył Wam na koloniach czy obozie, albo piosenkę, do której tańczyliście z ukochaną osobą.

Zróbcie zatem zdjęcie i dodajcie do niego krótkie wyjaśnienie dlaczego właśnie ta fotografia idealnie ilustruje Wasze muzyczne wspomnienia.

Dwie najlepsze prace zostaną zaprezentowane podczas gali finałowej, a ich twórców nagrodzimy 24 września w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do wygrania są białe słuchawki Sony MDR-ZX600

Dla kogo jest konkurs?

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, którzy brali udział w projekcie „eSzkoła - Moja Wielkopolska” w 1, 2 lub 3 edycji.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Wysłać mailem jedno zdjęcie swojego autorstwa nawiązujące do hasła konkursu „Co mi w duszy gra” wraz z krótkim komentarzem (do 120 znaków).

• Maile wysyłamy na adres: monika.blaszczak@ofek.pl ze swojego maila projektowego!
  • W tytule wiadomości wpisujemy: "Co mi w duszy gra".

Wymagania technczne zdjęcia:

• fotografie zapisane w formacie JPG,
  • plik o minimalnej rozdzielczości 3658 x 2736 (min. 250 dpi),
  • nazwa pliku powinna składać się z imienia i nazwiska autora (Uczestnika konkursu), według podanego wzoru: "imię.nazwisko", np. "Jan.Kowalski".

Dokumenty do pobrania

Koniecznie zapoznajcie się z poniższymi dokumentami. W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodzica/opiekuna na udział w konkursie.