2014-05-30 | Gra "Globtroter" - ruszamy 1 czerwca!

Drodzy Uczniowie,

Gra Globtroter rusza ponownie! :-) Po zalogowaniu się na platformę z menu głównego wybieramy aplikację Globtroter”.

Celem Gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Punkty otrzymacie za udział w turniejach wiedzy, które odbywają się w każdym powiecie Wielkopolski.

Rozpoczynacie grę mając w sakiewce 200 Koziołków. Koziołki to lokalna waluta, którą również zdobywacie w turniejach,
a wydajecie na podróżowanie. Jeśli zabraknie Wam pieniędzy nie będziecie mogli podróżować. Wydawajcie je zatem rozsądnie! ;-) W ostateczności raz na dobę będziecie mogli pojechać za darmo autostopem.

Odwiedzajcie powiaty, zapoznajcie się z Projektami Uczniowskimi, bierzcie udział w turniejach i zdobywajcie punkty! :-)

Turniej Gry przez Internet będzie trwał od 1 czerwca do 18 sierpnia 2014.

Zachęcamy Wszystkich do udziału w Grze! Najlepsi gracze turnieju internetowego zostaną zaproszeni do Poznania na półfinał, który odbędzie się 8 września. Półfinał wyłoni 10 finalistów, którzy 24 września będa ze sobą rywalizować w czasie uroczystej gali, która odbędzie się w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Finaliści będą odpowiadali na pytania dotyczące projektów na żywo przed publicznością. Na zwycięzców czekają cenne nagrody! :-)

POWODZENIA!!! :-)

Regulamin uczestnictwa w Grze >>> pobierz <<<