2013-12-12 | Globtroter - runda II

Choć z uczniami z I i II edycji projektu "eSzkoła - Moja Wielkopolska" zdążyliśmy już się pożegnać, to cały czas nie możemy o nich zapomnieć. Specjalnie dla nich rusza nowy KONKURS, w którym do wygrania jest wiele cennych nagród! Panie i Panowie - ogłaszamy RUNDĘ II gry edukacyjnej "Globtroter: poznaj Wielkopolskę"!

Dla kogo Konkurs?

Konkurs skierowany jest wyłącznie do osób, które były członkami Zespołów Uczniowskich I oraz II edycji Projektu „eSzkoła - Moja Wielkopolska” realizowanych w latach 2011/2012 i 2012/2013, z wyłączeniem osób, które zakwalifikowały się do Półfinału dotychczasowych dwóch emisji gry.

Globtroter - o co chodzi?

Konkurs ma formę turnieju internetowego. Co to znaczy? Logujemy się na Platformę Edukacyjną i gramy! :)

Zwiedzamy Wielkopolskę odpowiadając na pytania z biologii, chemii, matematyki, geografii i fizyki przygotowane przez swoich kolegów z innych szkół. Koziołki, nasza "eSzkolna" waluta, znów będzie w obiegu!

Podróż po grze rozpoczynamy od powiatu poznańskiego. Jednak zanim przystąpimy do zbierania punktów, warto zapoznać się z projektami uczniowskimi z Poznania i okolic, ponieważ to właśnie w nich ukryte są odpowiedzi na pytania. Podobnie postępujemy podczas całej naszej wielkopolskiej przygody.

Jak w każdej grze, czy teleturnieju, także w "Globtroterze" pytania podzielone są na kategorie. Zagadki są także odpowiednio nagradzane. Możemy zgarnąć 5, 7 i 10 punktów.

Kto wygrywa?

Konkurs zakończy się wyłonieniem 25 najlepszych graczy, którzy zdobyli największą liczbę punktów. W przypadku zdobycia jednakowej liczby punktów przez kilku graczy o awansie zdecyduje najkrótszy średni czas wszystkich poprawnych odpowiedzi udzielonych przez gracza.

CZAS TRWANIA KONKURSU

START KONIEC
16.12.2013 r.
31.01.2014 r.

Co do wygrania?

MIEJSCE NAGRODA

1 Smartfon LG Swift L5 II

2 Smartfon Nokia Lumia 520

3 Smartfon Nokia Lumia 520

4-15 Smartfon Samsung Galaxy Young

16-25 Aparat fotograficzny Fuji T400

Regulamin Konkursu "Globtroter: poznaj Wielkopolskę" - runda II
 dniem 3 stycznia 2014 r. wprowadzono zmiany w § 4.