2013-08-27 | Konkurs fotograficzny przedłużony do końca września!

Drodzy Uczniowie!

Wakacje wielkimi krokami zbliżają się ku końcowi. Z końcem sierpnia miał zakończyć się także nasz konkurs fotograficzny. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom przedłużamy termin nadsyłania prac - do końca września!

Czekamy zatem na gorące i smakowite fotografie. Kto ma ochotę na słuchawki Sony niech łapie za aparat i... sztućce.

Konkurs "Przepis na lato" trwa do 30 września. Waszym zadaniem będzie sfotografowanie potrawy, która kojarzy Wam się z latem i właśnie podczas wakacji najchętniej się nią zajadacie.

Na co zwrócimy uwagę przy wyborze zwycięzców? Przede wszystkim na kreatywne spojrzenie na zadany temat oraz na opis pochodzenia składników, które wykorzystaliście do przyrządzenia potrawy. Na pewno Wasz region słynie z uprawy różnych warzyw czy owoców, albo pochodzą z niego znane smakołyki i produkty. Pokażcie nam czereśnie z Międzychodu, pomidory z Kotlina i jajecznicę na maśle z Gostynia! :)

DO WYGRANIA

3 zestawy białych słuchawek SONY MDR-ZX600!

Więcej informacji o konkursie oraz aktualny regulamin (związany ze zmianą terminu) znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do zabawy! :)