Regulamin oceny projektów w III edycji

Przed nami trzecia, ostatnia już, edycja projektu "eSzkoła - Moja Wielkopolska". Prace nad projektami uczniowskimi trwają już od początku grudnia. Co w tej edycji będzie oceniane i brane pod uwagę? Koniecznie zapoznajcie się z tymi dokumentami.

Gra edukacyjna - Globtroter: poznaj Wielkopolskę

Uczniowie zwiedzają Wielkopolskę odpowiadając na pytania z biologii, chemii, matematyki, geografii i fizyki przygotowane przez swoich kolegów z innych szkół. Koziołki, nasza "eSzkolna" waluta, znów jest w obiegu!

Podróż po grze rozpoczynamy od powiatu poznańskiego. Jednak zanim przystąpimy do zbierania punktów, warto zapoznać się z projektami uczniowskimi z Poznania i okolic, ponieważ to właśnie w nich ukryte są odpowiedzi na pytania. Podobnie postępujemy podczas całej naszej wielkopolskiej przygody.

Jak w każdej grze, czy teleturnieju, także w "Globtroterze" pytania podzielone są na kategorie. Zagadki są także odpowiednio nagradzane. Możemy zgarnąć 5, 7 i 10 punktów.

Trzydziestu najlepszych graczy zaprosimy na półfinał do Poznania. Podczas rozgrywki w siedzibie Ogólnopolskiej Fundacji Edukacji Komputerowej wyłonimy dziesięciu zwycięzców. To oni będą reprezentować swoje szkoły podczas finału na żywo.

Pozostałe konkursy

FERIE W RYTMIE BIELI