Konsorcjum innowacyjne platformy edukacyjne Gammanet Sp. z o.o.

GAMMANET sp. z o.o.

Gammanet, firma wdrażająca aplikacje internetowe od ponad 10 lat. Na swoim koncie ma setki wdrożeń w postaci aplikacji i serwisów internetowych, systemów rezerwacyjnych oraz indywidualnych rozwiązań e-commerce. Jako autoryzowany reseler Google Apps wdraża plaformę komunikacji i pracy grupowej w jednostkach edukacyjnych i przedsiębiorstwach komercyjnych.

www.gammanet.pl

PLAYDORADO sp. z o.o.

Działa na rynku polskich gier internetowych od 2008 roku. Pracuje w zgranym zespole zapaleńców, którzy poważnie traktują to co robią, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Posiadają doświadczenie i kompetencje w zakresie projektowania i realizacji gier przeglądarkowych. Dostarczają rozrywkę, pasjonujące narzędzia edukacyjne, mądre symulacje biznesowe, unikalne pomysły marketingowe.

www.playdorado.pl

VM.pl sp. z. o.o.

Firma informatyczna działająca na rynku edukacyjnym i wydawniczym od ponad 8 lat. Współpracuje z największymi Wydawnictwami w Polsce. Dzięki pracy na różnych stanowiskach, w wielu polskich oficynach, łączy doświadczenia technologiczne, organizacyjne i prawne. Są przekonani, iż digitalizacja działalności wydawniczej będzie się rozwijać coraz szybciej - chcą pomagać wydawcom przebudowywać ich biznes w kierunku nadążania za oczekiwaniami nowoczesnych klientów - ba ! chcą pomagać aktywnym wydawcom kreować nowoczesne formy produktów.

www.vm.pl

Konsorcjum innowacyjne platformy edukacyjne Gammanet Sp. z o.o. w projekcie:
- wykonanie gry edukacyjnej,
- wykonanie systemu do zarządzania projektami,
- udostępnienie platformy edukacyjno-administracyjnej.

INEA S.A.

INEA jest największym alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce, który świadczy zaawansowane usługi w oparciu o sieci światłowodowe oraz szerokopasmową sieć bezprzewodową w technologii WiMAX. Z pakietowej oferty usług INEA – telewizji cyfrowej HD, Internetu 100 Mb/s i telefonii stacjonarnej oraz usług mobilnych – korzysta ponad 150 tys. klientów indywidualnych. Operator dostarcza również kompleksowe rozwiązania dla abonentów biznesowych działających w Wielkopolsce, w tym specjalną ofertę usług telekomunikacyjnych dla szkół – Internetu i telefonii, dopasowaną do ich możliwości technicznych i finansowych każdej placówki. Na co dzień operator wspiera lokalne społeczności, sponsorując i włączając się w organizację wydarzeń o zasięgu lokalnym. 

www.inea.pl

INEA S.A. w projekcie:
- dostawa szkolnych laboratoriów projektowych,
- szerokopasmowa sieć VPN i dostęp radiowy w szkołach,
- dostęp do systemu komunikacji synchronicznej.

Teletechnika Systems

TeletechnikaSystems jest firmą o zasięgu ogólnopolskim. Działalność prowadzi nieprzerwanie od 1989 roku. Ich kwalifikacje zostały potwierdzone przyznaniem statusów partnerskich wielu renomowanych producentów, a wysoką jakość usług potwierdza przyznany im certyfikat jakości ISO 9001-2008. Oferują usługi w zakresie projektowania i dostawy nowoczesnych systemów teleinformatycznych, techniki światłowodowej, instalacji systemów bezpieczeństwa oraz wykonania instalacji elektrycznych. Świadczą doradztwo i konsultacje, prezentacje produktów celem doboru najwłaściwszego rozwiązania.

www.ttsystems.pl

Teletechnika Systems w projekcie:
- wykonanie dokumentacji technicznej infrastruktury szkolnej,
- instalacja i uruchomienie szkolnych podsieci gridu edukacyjnego.

ADVISOR Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Firma ADVISOR  działa na rynku od 1994 r. jako Integrator technologii teleinformatycznych. Projektuje i wdraża nowoczesne rozwiązania wspierające rozwój poprzez doskonalenie procesów organizacji pracy, przepływu informacji i dostępu do wiedzy na najwyższym poziomie. Budowane koncepcje informatyzacji scalają najlepsze rozwiązania w zakresie doboru sprzętu, oprogramowania, organizacji sieci oraz wiedzę na temat działania instytucji.
Uczestniczy aktywnie w  kształtowaniu wizji e-szkoły. Doświadczenia w integracji systemów teleinformatycznych przenoszą w środowisko polskiej edukacji biorąc udział w wielu projektach mających za zadanie rozwój infrastruktury nowoczesnej szkoły na miarę XXI wieku. Do ich najważniejszych partnerów technologicznych należą: Microsoft, Cisco, Meru, IBM, Lenovo, F-Secure, Cyber Power, Intel i Insert.

www.advisor.pl

ADVISOR Sp. z o.o. Sp. komandytowa w projekcie:
- dostawa sprzętu i urządzeń tworzących system serwera szkolnego,
- dostawa sprzętu do wojewódzkiej serwerowni gridu edukacyjnego,
- oprogramowanie do szkolnej serwerowni w każdej szkole,
- oprogramowanie do serwerowni wojewódzkiej.

DGA S.A.

DGA S.A. to spółka doradczo – inwestycyjna działająca na polskim rynku od 1990 roku. Zgodnie z dewizą „Wspieramy Wielkich Jutra” Konsultanci DGA oferują swoją wiedzę, doświadczenie oraz profesjonalizm na rzecz rozwoju firm, instytucji oraz regionów. Profesjonalne usługi doradcze DGA S.A. dla biznesu i administracji obejmują przede wszystkim doradztwo biznesowe oraz zarządzanie projektami. Tysiące zrealizowanych projektów, niejednokrotnie pionierskich, świadczy o tym, że w DGA S.A. nikt nie boi się wyzwań, a indywidualne podejście do każdego Klienta jest gwarantem sukcesu.

www.dga.pl

DGA S.A. w projekcie:
- organizacja warsztatów dla szkolnych liderów projektu i seminaria dla opiekunów zespołu uczniowskiego.

Pracownia Psychologiczna "Spotkanie"

Pracownia Psychologiczna "Spotkanie" zrzesza psychologów o wysokich kwalifikacjach, specjalizujących się w różnych formach pracy grupowej: treningach, warsztatach i szkoleniach. Od początku działalności w 2001 r. przeprowadzili ponad 15 000 godzin szkoleniowych zajęć.

Mają doświadczenie w realizowaniu szkoleń dla instytucji oświatowych, a także w szkoleniach kadry menadżerskiej. Dbają o wysoką jakość merytoryczną prowadzonych przez nich zajęć.

spotkanie.edu.pl

Pracownia psychologiczna "Spotkanie" w projekcie:
- organizacja warsztatów dla dyrektorów.

Projekt realizowany jest przez: